13'st Jefferson Neighborhood

New time comes one...

Ogłoszenie

Rejestrujcie się za pomocą pobocznego formatu: Imię_Nazwisko.

#1 2009-01-20 22:33:54

Devey_Mullivan

Gangmember

2124522
Call me!
Skąd: Maków Podhalański
Zarejestrowany: 2008-12-25
Punktów :   
Gangmember: Tak.
Ranga: Fella.
Mieszkaniec: Tak.
WWW

Prośba, do mieszkańców.

Mianowicie, proszę bardzo wszystkich mieszkańców o pilnowanie jednej rzeczy - powtarzalności skinów. Bardzo często zdarza się, że po kilku mieszkańców ma te same skiny. Wtedy my, członkowie gangu, chcemy i upominamy o zmianę skina. Jest wiele skinów, a nie jeden, kolesia z kapturem. Wyglądajcie na mieszkańców, a nie na, że tak powiem, pingwinów.

Offline

 

#2 2009-01-21 12:02:28

Steve_Tornyer

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-08
Punktów :   
Gangmember: Nie
Ranga: The Rag
Mieszkaniec: Tak

Re: Prośba, do mieszkańców.

Devey, ja nosze skin kolesia w kapturze z prostych względów - po pierwsze, wiek. Mam 24 lata IC, więc nie moge zbytnio wyglądac jak jakiś stary dziad, a  po drugie kiedyś, gdy miałem skin tego białasa w niebieskiej koszuli (chyba w singlu jest fryzjerem) to dostałem po prostu wpierdol, bo niby był to skin gangu, choc takowego nie znalazłem na forum.ls-rp.net... - Czasem z tego powodu, iż skiny są pozajmowane czy nie ma dużego wyboru ich dla graczy, którzy prowadzą młodą postac IC nie ma naprawde czego wziąśc, jedynie z tego co pamiętam i wygląda młodo to tak: Rudy kolega w kapeluszu, skin dilera w kapturze, skin w szarej koszulce z czapką z daszkiem do tyłu i ew. skin z gta III

Ostatnio edytowany przez Steve_Tornyer (2009-01-21 12:05:10)

Offline

 

#3 2009-01-21 16:47:48

Valof_Despro

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-21
Punktów :   
Mieszkaniec: fuckin' apartamentz

Re: Prośba, do mieszkańców.

Co prawda to prawda, ale ja znalazłem dużo skinów, które są OK dla 24latka Wszyscy teraz biała bluza i daszek... Armia czerwona tfu daszkowo-skateowska

Offline

 

#4 2009-01-21 20:20:09

Steve_Tornyer

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-08
Punktów :   
Gangmember: Nie
Ranga: The Rag
Mieszkaniec: Tak

Re: Prośba, do mieszkańców.

Valof, które? Chodzi mi o takie, że tak się wyraże codzienne. Przecież nie będe latał w krótkich spodenkach z dużym plecakiem albo kaskiem roboczym na głowie - Tym bardziej pamiętaj o tym, że chodzi mi o skiny białe i ew. dla niektórych to latynosów... (choc tych drugich jest sporo do wyboru)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magyiachaosu.pun.pl www.speedwaymanager.pun.pl www.fma.pun.pl www.plfreestyle.pun.pl www.gram24.pun.pl